BAJCHI.PL GALERIA BAJEK —-> 2 NOWE!

 

bajchi_screen kolor

 

bajchi.pl  JUŻ DZIAŁA! 


Po latach zalegania w szufladzie idą w świat (choć były na nim już przed naszą erą) klasyczne chińskie bajki i przypowieści przetłumaczone z angielskiego przez FP. Moje nowe dzieciątko jest galerią utworów ilustrowanych bądź komentowanych przez współczesnych artystów za pomocą rozmaitych mediów. 15 utworów doczekało się obrazków. Na dopełnienie czekają kolejne, a w planach sukcesywnie pojawianie się nowych… Można zostawiać komentarze pod utworami. Lista artystów 
i instrukcja nawigacji w zakładkach. Projekt non-profit. Artystów chętnych dołożyć swoją pracę: obraz, foto, klip, czy jakąkolwiek pracę, która zilustruje, skomentuje lub dopełni starodawny chiński tekst na bajchi.pl – proszę o kontakt: efpe@bajchi.pl. 

KOSZTUJCIE CHIŃSZCZYZNĘ,

ZAPRASZAM…

(LINK)

 

NOWE ILUSTRACJE! Do grona artystów ilustrujących na bajchi.pl dołączyli: Paweł „Boro” Borowski – rysownik i reżyser filmowy (bajka ze specjalnie stworzoną do niej ilustracją jest tu: skradziony dzwon), a także Ela Das – założycielka autorskiej pracowni ceramicznej i pedagog, autorka pierwszego w Polsce podręcznika dla dzieci o ceramice „Mały Ceramik”. Przypowieść z jej pracą znajdziecie tu: gliniany posazek i figurka z drewna.

 

Wyszczekany blog multimedialny Filipa Przybylskiego. Skocz też na filipprzybylski.pl i bajchi.pl